Strona główna » O Firmie

Wieloletnie doświadczenie w transporcie

W RD Logistic oferujemy wysoką jakość świadczonych usług popartych z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma działa od 2000 roku, a w 2016 roku przekształciliśmy ją w Spółkę z o.o. Od początku naszej działalności stawialiśmy na pasję do transportu oraz samochodów, a także na sprawność obsługi połączoną z rozwojem oferty. Na obecną chwilę zajmujemy się kompleksowym realizowaniem i organizowaniem transportów na terenie Unii Europejskiej.

Co wyróżnia RD Logistic?

RD Logistic łączy w sobie tradycyjny transport z nowoczesną technologią. Każdego dnia setki naszych kierowców w bezpiecznych warunkach przewożą pyszne lody, świeże ryby, elektronikę, medykamenty czy paliwa. Przewozy organizujemy na terenie krajów Unii Europejskiej, aby zapewnić naszym Klientom stały dostęp do wielu produktów. Nasza przyjazna dla środowiska flota pojazdów dostarcza setki tysięcy ładunków rocznie. To z kolei sprawia, że jako firma zyskaliśmy ogromne poparcie wśród inwestorów i Klientów.

Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego przy realizacji transportu międzynarodowego kierujemy się wieloma zasadami, m.in.:

  • Zapewniamy sprawny, szybki i terminowy przewóz bez względu na okoliczności,
  • Gwarantujemy pojazdy dopasowane do specyfiki ładunku,
  • Dbamy, aby zorganizować transport jednym samochodem z miejsca załadunku do docelowej lokalizacji.

Nasze usługi obejmują przewóz ładunków, które wymagają specjalnych pojazdów – chłodniowych, neutralnych czy cysternowych. Wykwalifikowana kadra logistyczna realizuje wszystkie niezbędne formalności dotyczące transportu i zadba o wszystkie detale przewozowe. Udzielamy przy tym niezbędnych informacji związanych z dokumentacją, która potrzebna jest do realizacji transportu. Dzięki naszej pomocy ładunek każdego Klienta trafia w docelowe miejsce w możliwie krótkim czasie.