Strona główna » Sprzedaż paliw

Sprzedaż paliw

W RD Logistic sprzedajemy paliwa najwyższej jakości. Dzięki swojej flocie cystern realizujemy zamówienia bardzo sprawnie, a paliwa odbieramy bezpośrednio ze sprawdzonych baz. Dostarczamy je do zbiorników na paliwa finalne, a rozładunek przeprowadzamy za pomocą układów wydawczych. Do każdej dostawy Klient otrzymuje gwarancję świadectwa jakości kupowanego paliwa i pewność, że substancja posiada niezbędne właściwości.

Jakie paliwa oferujemy w RD Logistic?

Nasza rozbudowana oferta sprzedaży paliw w RD Logistic obejmuje m.in.:

  • Benzynę bezołowiową 95, która pozwala zadbać odpowiednio o silnik samochodu. Benzyna została wzbogacona o specjalne, najwyższej jakości dodatki uszlachetniające. Zalicza się do nich m.in. detergent utrzymujący w czystości układ dolotowy. To z kolei powoduje, że osady nie zanieczyszczają zaworów oraz komór spalania, a także chronią układ paliwowy samochodu. Specjalne dodatki Eurosuper 95 ograniczają w znacznym stopniu zużycie paliwa.
  • Benzynę bezołowiową 98, czyli nowoczesne paliwo, które spełnia wymogi jakościowe europejskiego poziomu. Zapewnia właściwe osiągi, równomierną pracę silnika i ekonomię paliwową. Paliwo to zostało wzbogacone o wiele dodatków uszlachetniających, które zapewniają m.in. utrzymanie czystości układu dolotowego silnika.
  • Olej napędowy bez zbędnych dodatków bioestrów. To rozwiązanie, które doceniają Klienci o obniżonym poziomie spalania. Paliwo pozwala poczuć znacznie większą dynamikę jazdy i utrzymać w czystości układy paliwowe samochodów.
  • Gaz LPG, czyli możliwość osiągania stałych osiągów przy równoczesnym obniżeniu rachunków za paliwo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedaży paliw w RD Logistic. Zapewniamy certyfikowane paliwa, które nie zanieczyszczają układów pojazdów.