Strona główna » Transport » Transport cieczy

Transport cieczy w RD Logistic

Transport cieczy to jedno z zadań, jakich podejmujemy się w RD Logistic. Przewozimy zarówno substancje neutralne, jak i ADR. Dysponujemy rozbudowaną siecią międzynarodowych pojazdów oraz wypracowaną pozycją na rynkach lokalnych. Dlatego jesteśmy dla Klientów godnym zaufania partnerem – w całej Unii Europejskiej. Doskonale wiemy, co jest ważne przy szybkim i bezpiecznym przewożeniu płynów. W tym celu oferujemy najnowsze samochody ciężarowe wyposażone w kompresory lub pompy, jedno- i wielokomorowe naczepy, a także różnej wielkości tank kontenerami.

O czym pamiętać przy transporcie cieczy?

Transport cieczy wymaga zwrócenia szczególnej uwagi na kwestie bezpieczeństwa. W RD Logistic skupiamy się na właśnie na tej kwestii. Przy doborze sprzętu działamy na podstawie analizy najsurowszych wymogów. Każda z naszych naczep i kontenerów jest obsługiwana z poziomu ziemi. Nasi kierowcy oraz pracownicy wyróżniają się z kolei przyjaznym podejściem do Klienta i precyzją w wykonywaniu swoich zadań. Posiadają odpowiednie kwalifikacje przewozu fekaliów oraz paliw, a także bezpieczeństwa i higieny pracy. Nieustannie poddawani są też szkoleniom ze sprawnego przewozu. W naszej firmie RD Logistic dysponujemy także nowoczesnym systemem zarządzania transportem, który pozwala na jeszcze skuteczniejszą, wydajniejszą i bardziej produktywną pracę. Takie rozwiązanie pozwala nam na nawiązywanie bezpośredniego kontaktu między Klientem a systemem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową usługą transportu cieczy w RD Logistic. Długoletnie doświadczenie w kwestii transportu pozwala nam sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.