Strona główna » Transport » Transport chłodniczy » Samochody ciężarowe chłodnie

Samochody ciężarowe chłodnie

Samochody ciężarowe chłodnie zostały stworzone, aby umożliwić transport łatwo psujących się artykułów spożywczych w kontrolowanej temperaturze. W RD Logistic oferujemy możliwość zakupu oraz wypożyczenia takich pojazdów. Szczególnie doceniają je przedstawicieli przemysłu spożywczego, farmaceutycznego lub chemicznego. To właśnie produkty z tych sektorów wymagają kontrolowania temperatury w celu zachowania ich właściwości i terminu przydatności do spożycia. Produkty te muszą więc mieć stałą temperaturę w trakcie transportu między miejscem produkcji i dystrybucji. Jest to możliwe właśnie dzięki naszym chłodniom ciężarowym.

Samochód ciężarowy chłodnia – co wyróżnia RD Logistic?

Samochód ciężarowy chłodnia dostępny jest w RD Logistic jako elastyczne rozwiązanie w formie wynajmu. Nasz rozbudowany asortyment składa się z małych, miejskich busów chłodni aż po duże ciężarówki. Dlatego każdy Klient znajdzie tu chłodnię, która najlepiej sprosta potrzebom. Doskonale wiemy, że transport produktów, które łatwo się psują, różni się w zależności od sektora działalności. Wspieramy Klientów i oferujemy produkty najlepiej odpowiadające konkretnym wymaganiom. Nasza misja to ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia biznesu poprzez najlepsze rozwiązania. Dysponujemy zespołem ekspertów.

W RD Logistic oferujemy rozbudowane rozwiązania, jakimi są ciężarowe chłodnie. Umożliwiają przewóz chłodniczy w temperaturze kontrolowanej, dopasowanej do potrzeb Klienta. Poza transportem opartym na doświadczeniu gwarantujemy także:

  • kompleksową pomoc w zaplanowaniu korzystnej trasy przejazdu,
  • bogate wyposażenie pojazdów, które pozwala na schładzanie, zamrażanie oraz ogrzewanie ładunku,
  • serwis, który obejmuje dostęp do informacji na temat statusu dostawy.

Ciężarówka chłodnia – do czego służy?

Ciężarówka chłodnia to bardzo przydatny pojazd m.in. w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, rolniczej i spożywczej. Doskonale sprawdzają się też przy spedycji napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych. Nasze ciężarówki chłodnie służą także do transportu leków. Gwarantujemy bezpieczny i terminowy transport wyrobów farmaceutycznych na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Zabezpieczamy leki przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, uszkodzeniem i zanieczyszczeniem. W naszych chłodniach panuje odpowiednia wilgotność oraz temperatura powietrza, dzięki czemu farmaceutyki możemy przewozić w trzech temperaturach:

  • 2 stopnie Celsjusza – 8 stopni Celsjusza,
  • 8 stopni Celsjusza – 15 stopni Celsjusza,
  • 15 stopni Celsjusza – 25 stopni Celsjusza.

Specjalistyczne pojazdy chłodnie wyposażone są w nowoczesne rozwiązania i agregaty chłodnicze. Dzięki temu możemy zapewnić utrzymanie odpowiedniego zakresu temperatur na stałym poziomie.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą transportu chłodniami ciężarowymi od RD Logistic. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie podejmowanej transakcji. Wszystko po to, aby Klient był zadowolony i bezpieczny w trakcie transportu.