Strona główna » Sprzedaż stali

Sprzedaż stali

W RD Logistic zajmujemy się także dystrybucją stali dla budownictwa (pręty zbrojeniowe, siatki, walcówki) oraz dla pozostałych odbiorców (płaskowniki, blachy, formatki). Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym Klientom profesjonalną i szybką obsługę. Nasz cel to zadowolenie Klientów z oferowanych towarów i usług, a także utrzymanie stabilnego zaufania i długotrwałej współpracy. Dzięki indywidualnemu podejściu, stali Klienci mogą liczyć na zapewnienie kompleksowej obsługi, korzystne ceny, dogodne formy i warunki płatności.

Jakie wyroby ze stali oferujemy w RD Logistic?

Asortyment RD Logistic nie jest skierowany do żadnego z konkretnych odbiorców stali – nie zamykamy się na jedną dziedzinę przemysłu. Dlatego w asortymencie posiadamy wiele różnych produktów przeznaczonych rozmaitym odbiorcom. Konkretne warianty blachy lub prętów zostały tak przygotowane, aby mogli z nich skorzystać zarówno indywidualni Klienci, jak i specjalistyczne firmy. W naszej ofercie znajdują się wyroby przygotowane z różnych rodzajów stali. Najpopularniejszym jest stal czarna, z której przygotowano:

  • pręty,
  • profile,
  • rury,
  • blachy gładkie i ryflowane.

Oferujemy także konstrukcje cynkowane ogniowo, które zostają zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Pozwala to zapobiec występowaniu typowych dla stali procesów korozyjnych. W tej grupie można znaleźć w RD Logistic profile ocynkowane, profile aluminiowe, kraty pomostowe czy kątowniki i ceowniki o różnych wymiarach. Inną część asortymentu stanowi z kolei stal nierdzewna oraz kwasoodporna. To z tych materiałów powstają płaskowniki, profile otwarte oraz zamknięte.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stali od RD Logistic.