Strona główna » Sprzedaż wynajem samochodów

Sprzedaż i wynajem samochodów

Przewóz każdego ładunku wymaga zastosowania specjalnych pojazdów, które usprawnią ten proces. W RD Logistic oferujemy zarówno sprzedaż, jak i możliwość wynajmu samochodów, które sprawdzą się do transportu chłodniczego, neutralnego oraz cieczy. Dysponujemy także ciągnikami siodłowymi marek Volvo, Scania i Renault t480. Dzięki pojazdom renomowanych producentów nasi Klienci mogą mieć pewność, że w trakcie organizacji transportu zyskają ekonomiczne wyniki wraz ze zoptymalizowaną trasą.

Kiedy warto wynająć samochód transportowy?

Zakup samochodów transportowych na własność to konieczność w przypadku większych firm, które wykonują stałe kursy. W ich przypadku wynajem nie opłaca się, ponieważ muszą mieć pojazd do dyspozycji na nieokreślony czas. Mniejsze przedsiębiorstwa, które nie mają wystarczająco środków na pokrycie kosztów zakupu, mogą natomiast skorzystać z korzystnych ofert wypożyczalni. Sporą zaletą wynajmu jest także możliwość powierzenia serwisowania pojazdów firmie udzielającej samochodu, co przynosi spore oszczędności.

Dlaczego warto zaufać RD Logistic?

Zarówno zakup, jak i wynajem samochodów transportowych to poważna decyzja, która może wiązać się z powodzeniem danej firmy. Dlatego warto wybierać renomowane firmy takie, jak RD Logistic, które posiadają stałych Klientów, wypracowaną pozycję na rynku i duży wybór floty pojazdów. Zawsze dostosowujemy też ofertę do potrzeb Klienta i jego możliwości finansowych. Dlatego gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu i wynajmu samochodów transportowych w RD Logistic. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie w każdym przypadku.